Promocja

Brighton - Londyn - obóz językowy JA5

W promocyjnej cenie
2250.00 zł 2150.00 zł
Zniżka -100 PLN na rezerwacje do 04.04.2017!
Do końca promocji:
Od 18.05.2017 do 04.06.2017.
Promocja na dzień dziecka! Ważna do 4.06.2017

Obóz Językowy Brighton - Londyn to propozycja dla dzieci ze starszych klas szkoły podstawowej i pomysł na aktywne spędzenie wakacji. W programie znajduje się wiele atrakcji, takich jak Madame Tussaud's, Harry Potter Studio, czy park rozrywki Chessington World of Adventures, szczególnie polecanych młodszej młodzieży. Wspólna zabawa, uzupełniona została zajęciami językowymi, które same wchodzą do głowy. Zaletą tego wyjazdu jest zakwaterowanie w hostelu, co daje szansę na integrację wśród rówieśników i doglądanie ich przez naszą kadrę. Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar.

Podczas obozu JA5 zostaną przeprowadzone zajęcia językowe w postaci gier i zabaw w terenie. Ze względu na wiek uczestników ćwiczenia językowe przeprowadzone będą w formie zabawy. Specjalny zestaw gier i zabaw został opracowany przez pedagogów. Realizując je będziemy starali się przełamać barierę mówienia, rozszerzyć słownictwo i poprawić płynność mówienia. Nasz główny cel to zachęcenie młodzieży do nauki języka angielskiego poprzez kontakt z żywym językiem, w naturalnych sytuacjach. Zwykły zakup pamiątek w Brighton to dla dzieci ogromne przeżycie.

Uczestnicy zakwaterowani są w hostelu Smart Brighton Beach. Hostel znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (łóżka piętrowe) z łazienką. Hostel w Londynie Via Hostel Lewisham to obiekt otwierany w 2016 roku. Pokoje 6 osobowe z łazienkami, urządzone w sposób prosty, ale są bardzo czyste i schludne. Podczas obozu uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata; lunch, obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, napój.

CENA ZAWIERA:
- zakwaterowanie: 5 noclegów w hostelu w Brighton, 1 nocleg w hostelu w Londynie
- wyżywienie: 3 razy dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji) – świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2. dnia (niedziela), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8. dnia (sobota)
- ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim w postaci gier i zabaw w terenie
- opieka pilota i wychowawców
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż - AXA
- bogaty program zwiedzania
- materiały dydaktyczne

CENA NIE ZAWIERA:
- kosztów wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Brighton): 115 GBP
- dopłaty za wyjazd z poszczególnych miast Polski – patrz rozkład jazdy

Więcej szczegółów na stronie: www.atas.pl

Atas Biuro Turystyczne
Jana Heweliusza 11
80-890, Gdańsk
(lok. 807 VIII piętro)
tel: 58 783-23-10  fax:  58 783-23-60
e-mail: gdansk@atas.pl
www: http://www.atas.pl

Inne promocje tego organizatora

(10)