Promocja

Londyn z klasą - kurs jezykowy JAL

W promocyjnej cenie
4900.00 zł 4600.00 zł
Zniżka -300 PLN na rezerwacje do 04.04.2017!
Do końca promocji:
Od 18.05.2017 do 04.06.2017.
Promocja na dzień dziecka! Ważna do 4.06.2017

14/16dni
Kurs przygotowywany jest dla osób, które chcą skosztować nie tylko zajęć w klasach z native speakerami, ale także sprawdzić się w praktycznych ćwiczeniach językowych, a przy okazji poznać Londyn, Oxford, Brighton i przeżyć niezapomnianą przygodę w Parku Safari oraz Studio Harrego Pottera. Podczas całego kursu autokar jest dostępny do dyspozycji grupy.

Kurs JAL to program, który składa się z dwóch elementów – łącznie 25 lekcji/tydz.:
- 15 lekcji/tydz. w klasach, każda lekcja trwa 45 minut
- 10 godz./tydz. zajęć w terenie

Zajęcia w klasach: Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku w wymiarze 3 godzin lekcyjnych dziennie. Grupy językowe max 16 osobowe. Zajęcia prowadzone są w jednym z trzech ośrodków: Stanley Park High, Strawberry Lodge lub Trinity Center. Wszystkie znajdują się w dzielnicy Wallington w odległości do 10 minut autokarem od miejsca zbiórki.

Zajęcia w terenie: uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Uliczne wywiady, rozmowy z rodziną goszczącą czy osobami zatrudnionymi w muzeach rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.

KURS STANDARDOWY JAL (13-18 lat)
Kurs językowy w Londynie prowadzony jest wg innowacyjnego programu nauczania języka – w klasach oraz podczas interesującego programu zwiedzania poprzez praktyczne ćwiczenia językowe, wszystko pod stałą opieką wychowawców. Lekcje w klasach prowadzone są przez native speaker`ów. Nauczanie odbywa się na różnych poziomach zaawansowania od lower-intermediate do upper-intermediate plus. Kurs koncentruje się wokół konwersacji i rozumienia języka potocznego. Zwracamy szczególną uwagę na umiejętność komunikowania się. Uczestnicy dzieleni są na grupy językowe na podstawie testów kwalifikacyjnych.
W niektórych terminach spodziewany jest udział uczestników z zagranicy.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO ZDAWANIA EGZAMINU GIMNAZJALNEGO (14-15 LAT)
Założeniem kursu jest przygotowanie uczestników do pisemnego egzaminu gimnazjalnego (egzamin w trzeciej klasie gimnazjum). Kurs jest wzbogacony o wybrane zagadnienia gramatyczne. Prowadzony jest w oparciu o repetytorium, które będzie wykorzystane częściowo. Dodatkowo zadaniem native speaker`ów jest doskonalenie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Program zwiedzania realizowany jest wspólnie z kursem standardowym (13-18 lat).

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Kwaterujemy u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-4 osobowych.

CENA ZAWIERA:
- 50 lekcji: 30 zajęć w klasach, 20 zajęć w terenie
- materiały dydaktyczne
- zakwaterowanie – 13 noclegów
- wyżywienie 3 × dziennie (13 x śniadanie, 13 x packed lunch, 13 x obiadokolacja) – świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (niedziela), kończą śniadaniem i pakowanym lunchem 15 dnia (sobota)
- opieka i prowadzenie programu przez kierownika-pilota, wychowawców
- ubezpieczenie NNW i KL i bagaż – AXA
- bogaty program zwiedzania

CENA NIE ZAWIERA:
Koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie, wiek liczony jest wg roczników)
- 140 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2001
- 160 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2001 i wcześniej
- 10 GBP na pokrycie transferu komunikacją miejską z/na lotnisko Heathrow pod opieką wychowawcy (pakiet lotniczy)

Więcej szczegółów na stronie: www.atas.pl

Atas Biuro Turystyczne
Jana Heweliusza 11
80-890, Gdańsk
(lok. 807 VIII piętro)
tel: 58 783-23-10  fax:  58 783-23-60
e-mail: gdansk@atas.pl
www: http://www.atas.pl

Inne promocje tego organizatora

(10)