Promocja

Masaż dla studentów w promocyjnej cenie 69zł

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
110.00 zł 69.00 zł
Do końca promocji:
Od 13.06.2017 do 30.06.2017.

W czerwcu zapraszamy studentów przed po i sesjach egzaminacyjnych na chwilę relaksu i odprężenia.
Proponujemy godzinny Masaż Głęboki Relaksacyjny lub Głęboki Terapeutyczny, który pomoże się zrelaksować i odpuścić napięcia w ciele w promocyjnej cenie 69zł (zamiast 110zł)!


* MASAŻ GŁĘBOKI RELAKSACYJNY - Głęboki relaks i uwolnienie napięć

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem głębokich, przyjemnych i bardzo spokojnych rozciągających ruchów. Idealny dla osób przemęczonych ze wzmożonymi napięciami w ciele. Masaż z użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu lub masła shea, wykonywany jest przedramionami, łokciami i dłońmi. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, a także Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała
Uwolnienie napięć w ciele
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi


* MASAŻ GŁĘBOKI TERAPEUTYCZNY - Uwalniający napięcia i korygujący postawę

Masaż z wykorzystaniem głębokich mocnych ucisków i rozciągnięć, a zarazem niebolesny. Idealny dla osób którzy chcą skorygować swoją postawę ciała, a także dla tych preferujących intensywne masaże, z problemami bólowymi i napięciami w ciele, osób prowadzących aktywny tryb życia związany ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Sesja masażu rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii. Masaż wykonywany jest przedramionami, łokciami oraz dłońmi, bez olejów, z ewentualnym użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, Masażu Poprzecznego, Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi. Elementem masażu jest także praca z „punktami spustowymi” – punktami mocno napiętymi i bolesnymi.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała i usunięcie napięć
Korektę postawy ciała
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi


Więcej na www.HolisticMassage.pl


*Promocja ważna za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

Holistic Massage
Piastowska 33A
80-332, Gdańsk
(Oliwa)
tel: 604-590-528, 507-503-222
e-mail: kontakt@holisticmassage.pl
www: http://www.holisticmassage.pl