Promocja

PROMOCJA W SENSUAL LADY! - Zabieg Natinuel Age Spot

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
130.00 zł
Do końca promocji:
Od 04.01.2017 do 30.06.2017.
oferta ważna do końca roku!

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Sensual Lady zaprasza na zabieg Natinuel Age Spot, rozjaśniający i eliminujący wszelkiego rodzaju zaburzenia barwnikowe skóry.

Najnowszy zabieg składający się z trzech etapów, oddziałujący równocześnie zarówno na melanogenezę jak i przyspieszający wymianę komórkową.
W preparatach przeznaczonych do zabiegu zastosowane zostały substancje,  dzięki którym możliwe jest uzyskanie realnych i widocznych efektów. 

Cena promocyjna 130zł! -23%
Przy wykupieniu min. trzech zabiegów rabat - 30% !

Cena regularna 170zł
Obszar zabiegu twarz+ szyja.

Linia Natinuel stworzona przez zespół naukowy opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii. Produkty Natinuel stanowią idealne połączenie między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych. Firma Natinuel została oficjalnie uznana przez A.M.I.A. (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Anti-Aging). Bioceutyki molekularne (B.M.) to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną, w których wykorzystywane są wyłącznie substancje o udowodnionej naukowo skuteczności i posiadające faktycznie aktywny biochemiczny mechanizm działania na różne komórki skóry.

Sensual Lady - gabinet kosmetyki profesjonalnej
al. Niepodległości 689
81-854, Sopot
tel: 888-949-292
e-mail: sensuallady@onet.pl
www: http://www.sensuallady.pl

Inne promocje tego organizatora

(1)