Promocja

Anglia dla młodszych - obóz jezykowy JA5

W promocyjnej cenie
2390.00 zł 2290.00 zł
Second Minute -100PLN!
Do końca promocji:
Od 12.01.2018 do 15.03.2018.
Second Minute -100PLN!

Obóz Językowy Anglia dla młodszych to propozycja dla uczniów ze starszych klas szkoły podstawowej i pomysł na aktywne spędzenie wakacji. Wspólna zabawa, uzupełniona została zajęciami językowymi, które same wchodzą do głowy. Zaletą tego wyjazdu jest zakwaterowanie w hostelu, co daje szansę na integrację z rówieśnikami i doglądanie ich przez naszą kadrę. Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar.
Podczas obozu JA5 zostaną przeprowadzone zajęcia językowe w postaci gier i zabaw w terenie. Ze względu na wiek uczestników ćwiczenia językowe przeprowadzone będą w formie zabawy. Przez pedagogów opracowany został zestaw gier i zabaw. Realizując je będziemy starali się przełamać barierę mówienia, rozszerzyć słownictwo i poprawić płynność mówienia. Nasz główny cel to zachęcenie młodzieży do nauki języka angielskiego poprzez kontakt z żywym językiem, w naturalnych sytuacjach. Zwykły zakup pamiątek w Londynie to dla dzieci ogromne przeżycie.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Uczestnicy zakwaterowani są w hostelu Via Hostel Lewisham w Londynie. Jest to obiekt, który został otwarty po remoncie w 2016 roku. Pokoje 6 osobowe z łazienkami, urządzone w sposób prosty, bardzo czyste i schludne.
Podczas obozu uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata; lunch (wydawany jest w formie suchego prowiantu); obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, napój.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE
zakwaterowanie: 6 noclegów w hostelu w Londynie
wyżywienie: 3 × dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji) – świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2. dnia (niedziela), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Anglii 8. dnia (sobota),
ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim w postaci gier i zabaw w terenie
opieka pilota i wychowawców,
ubezpieczenie NNW, KL, bagaż - AXA
bogaty program zwiedzania,
materiały dydaktyczne.

Więcej szczegółów na temat obozu znajdą Państwo na stronie: www.atas.pl

ATAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jana Heweliusza 11
80-890, Gdańsk
(lok. 807 VIII piętro)
tel: 58 783-23-10  fax:  58 783-23-60
e-mail: gdansk@atas.pl
www: http://www.atas.pl

Inne promocje tego organizatora

(12)