Promocja

Hiszpania Obóz z kursem języka hiszpańskiego lub angielskiego JH1

W promocyjnej cenie
2590.00 zł 2490.00 zł
Second Minute -100PLN!
Do końca promocji:
Od 12.01.2018 do 15.03.2018.
Second Minute -100PLN!

NOWOŚĆ!
Zapraszamy na obóz językowy na Costa del Sol. Malaga i okolice to nadmorskie kurorty i olśniewające zabytki oraz prężnie rozwijające się szkoły językowe oferujące kursy zarówno hiszpańskiego, jak i angielskiego.
PROGRAM JĘZYKOWY:
Nauka języka odbywa się w renomowanej hiszpańskiej szkole językowej Solingua Instituto, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Benalmadena oddalonej o ok. 20 km od Malagi.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE:
Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin hiszpańskich miejscowości Benalmadena pod Malagą, w odległości 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów. W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują 3 posiłki dziennie: śniadanie kontynentalne oraz lunch i kolację w formie 1 gorącego dania.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE
- zakwaterowanie u rodzin hiszpańskich: 7 noclegów
- wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)
- ćwiczenia językowe w terenie
- opieka pedagogiczna
- ubezpieczenie AXA NNW, KL i bagaż

Więcej szczegółów na stronie: www.atas.pl

ATAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jana Heweliusza 11
80-890, Gdańsk
(lok. 807 VIII piętro)
tel: 58 783-23-10  fax:  58 783-23-60
e-mail: gdansk@atas.pl
www: http://www.atas.pl

Inne promocje tego organizatora

(12)