• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Promocja

Konsultacje z fizjoterapeutką uroginekologiczną

kategorie: Usługi , Zdrowie
Bezpłatna
bezpłatna konsultacja u fizjoterapeutki uroginekologicznej
Do końca promocji:
Od 15.04.2024 do 31.12.2024.

Serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje Panie które chcą zajść w ciążę, są w ciąży lub niedawno urodziły maluszka.

W naszym gabinecie znajdziecie szeroko pojętą fizjoterapię kobiet. Są to zabiegi dedykowane tylko i wyłącznie kobietom, prowadzone przez kobiety.
Fizjoterapia kobiet Gdańsk to:
- fizjoterapia uroginekologiczna zajmująca się: terapią bolesnych miesiączek i bolesnego współżycia seksualnego oraz terapią nietrzymania moczu, problemem obniżenia narządów dna miednicy.
- fizjoterapia przygotowująca do zabiegów chirurgicznych z zakresu ginekologi, a także fizjoterapia po zabiegach ginekologicznych, terapia blizny.
- kompleksowa opieka nad kobietami przed, w czasie ciąży i po porodzie czyli: fizjoterapia kobiet w ciąży, fizjoterapia w połogu, masaż kobiet w ciąży, terapia rozejścia mięśnia prostego brzucha.
- różnego rodzaju treningi dla kobiet: trening mięśni dna miednicy, trening kobiet w ciąży, joga dla kobiet w ciąży, treningi relaksacyjne.
- oraz zabiegi dla kobiet w ramach programu zdrowa kobieta- czyli ogólnie pojęta profilaktyka kobiet.
Fizjoterapia kobiet Gdańsk to fizjoterapia dedykowana dla Was wszystkich drogie Panie abyście podczas zabiegów czuły się nieskrępowane, doceniane i szanowane. Nasze zabiegi to nie tylko fizjoterapia kobiet, to również styl życia kobiety, która dba o siebie i o swoje zdrowie, która chce być zrozumiana, doceniana i mieć swoje prawa oraz ma świadomość swojego ciała i swoich potrzeb. Jesteśmy po to aby rozwiązywać problemy kobiece, aby Was wspomagać. Współpracujemy z dietetyczką, trenerem personalnym i psychologiem, abyście mogły poczuć się kompleksowo zaopiekowane.

Holistic Approach rehabilitacja masaż fizjoterapia trening
al. Jana Pawła II 6G
80-462, Gdańsk
tel: 500-845-843, 690-588-502
e-mail: kontakt@fizjoterapiagda.pl
www: http://www.fizjoterapiagda.pl