Promocja

Laser Frakcyjny w promocyjnej cenie!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
1200.00 zł 950.00 zł
Cena dotyczy jednego zabiegu
Do końca promocji:
Od 05.02.2020 do 29.02.2020.
ilość miejsc ograniczona

Laser frakcyjny CO2 doskonale radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami skóry tj. wszelkiego rodzaju bliznami, rozstępami czy nierównościami skóry.
Jest przede wszystkim rozpowszechniony wśród pacjentów borykających się z bliznami potrądzikowymi. Wspomniany defekt estetyczny dotyczy zarówno nastolatków, jak i osób dojrzałych. Komórki skóry właściwej poddane działaniu lasera tworzą nowe struktury kolagenu i następuje proces remodelowania tej substancji, dlatego zabiegi laserowe usuwają blizny potrądzikowe i zmiany skórne, rozszerzone pory i różnego rodzaju przebarwienia. Bezpośrednio po zabiegu na skórze pojawia się zaczerwienienie i obrzęk. Może wystąpić pieczenie, świąd, skóra jest napięta i sucha. Stan taki utrzymuje się ok. 2-3 dni. Następnie pojawia się drobnopłatowe złuszczanie naskórka – jest to wynik ewakuacji martwych komórek skóry na zewnątrz.     

Wskazania do zabiegu to: zmarszczki i zwiotczenie skóry, rozstępy,  zmiany naczyniowe, zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze, wygładzenie i odmładzanie, poprawa elastyczności skóry oraz soft lifting.          

W styczniu promocyjna cena zabiegu 950 zł zamiast 1200 zł!                 

Anna Butowska medycyna estetyczna
Ul. Chmielna71/3
80-748, Gdańsk
(Chmielna Park, Śródmieście)
tel: 730-000-550
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl

Inne promocje tego organizatora

(4)