Promocja

Musicalowe warsztaty dla dzieci - wakacje!

kategorie: Nauka , Rozrywka
W promocyjnej cenie
620.00 zł 490.00 zł
Dla osób, które zapiszą dzieci na zajęcia do 15 lipca 2020 cena warsztatów wynosi 490 złotych.
Do końca promocji:
Od 13.05.2020 do 15.07.2020.
Dla osób, które zapiszą dzieci na zajęcia do 15 lipca 2020 cena warsztatów wynosi 490 złotych.

Zapraszamy wszystkie dzieci, mniejsze i większe, na wakacyjne MUSICALOWE WARSZTATY KISS & FLY, które odbędą się od 10 -14 sierpnia 2020. Warsztaty poprowadzą aktorzy, tancerze oraz wokaliści, którzy na co dzień występują na największych scenach teatralnych w Polsce, a także współtworzą produkcję spektakli oraz musicali takich jak MUSICAL KOSMOS oraz MUSICAL CO TY POWIESZ.

CENNIK ORAZ GRAFIK ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE:
https://akademiaartystyczna.com/edycja-musicalowa-kissfly-2020/

Podczas wakacyjnych warsztatów musicalowych dzieci przy pomocy pedagogów wezmą aktywny udział w przygotowaniu oraz odtworzeniu sceny musicalowej. Będą uczestniczyć w zajęciach, które rozwiną u nich umiejętności taneczne, wokalne oraz aktorskie, a także w zajęciach twórczych, takich jak tworzenie kostiumów oraz scenografii. Dzieci podczas warsztatów musicalowych będą miały okazję, aby wcielić się nie tylko w rolę aktora, czy tancerza, ale również scenografa lub technika. Nie zabraknie również czasu na dobrą zabawę oraz pobudzanie kreatywności. Końcowym efektem warsztatów będzie występ w scenie przed najbliższymi oraz pamiątka filmowa.
W wakacyjnej strefie KISS & FLY będzie można wybrać pakiety zajęć: 5-dniowy, 3-dniowy oraz 1 -dniowy, dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość dopasowania zajęć wakacyjnych do własnego grafiku i planów. Formuła jest prosta! Odstawiamy pociechę na salę, dajemy buziaka i pozwalamy, aby nabierało artystycznych skrzydeł !

Gwarantujemy zwrot płatności w przypadku odwołania lub zmiany terminu warsztatów.

Kontakt:
recepcja@akademiaartystyczna.com
tel. 797 125 216
www.akademiaartystyczna.com

Akademia Artystyczna
al. Grunwaldzka 355
80-309, Gdańsk
tel: 797-125-216
e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com
www: http://www.akademiaartystyczna.com