Promocja

Nowoczesna i profesjonalna strona dla Twojej firmy. Teraz 15% taniej!

kategorie: Inne , Usługi
Rabat
15 %
Do końca promocji:
Od 19.10.2021 do 01.02.2022.

W "Studio H" projektujemy i tworzymy nowoczesne strony oraz sklepy internetowe.

Podstawą naszej oferty i tym, co nas wyróżnia jest tworzenie stron i sklepów, które spełniają indywidualne wymagania i potrzeby naszych klientów.
Obsługujemy klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań, jak i tych, którzy potrzebują klasycznej strony, prostego sklepu czy wizytówki internetowej. Nasza obecna oferta stron internetowych i sklepów jest na tyle szeroka i elastyczna, że jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwania niemal każdego klienta.

Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościom wykorzystania nowoczesnej technologii.

"... DLA NAS JAKOŚĆ JEST STANDARDEM, KTÓRY WYNIKA Z DOŚWIADCZENIA ... "

Realizujemy projekty internetowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych partnerów i współpracowników. Nasze prace tworzone są kompleksowo – każda realizowana przez nas strona internetowa czy sklep posiadają wszystko, czego może potrzebować klient, aby skutecznie nimi zarządzać.

Naszym celem jest ciągły rozwój poprzez szukanie nowych rozwiązań, doskonalenie umiejętności oraz zbieranie doświadczeń. Kroczymy wraz ze zmieniającym się światem technologii, dlatego możemy stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Funkcje oferowane przez różne firmy jako dodatkowe – takie jakie system CMS, mechanizmy sklepów internetowych, szkolenie z pozycjonowania organicznego, bazy danych czy serwery – są tak naprawdę podstawowymi elementami projektów. Jako zespół doświadczonych profesjonalistów wiemy, że coś, co powinno być standardem nie może być funkcją dodatkową. W przypadku realizacji projektu przez nas – klient wszystko to dostaje w pakiecie!

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i bogaty pakiet realizacji.
Przygotowaliśy już ponad 2000 projketów, a podczas naszej pracy mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z Ministerstwem Zdrowia, Toyotą, Oplem, Polską Grupą Zbrojeniową, MARS Fundusze Inwestycyjne, Stocznią Wojenną w Gdyni, Konsulatem Republiki Austrii, firmą Rehasport, Polfarm, Harimex, Postdata (strategicznym partnerem Poczty Polskiej), Lireco, Vinderen Logistic, Enamor, Radiem i Telewizją Kaszebe.

Nasze systemy są sprawdzone i bezawaryjne, a rozwiązania mechaniczne każdorazowo dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Studio H - strony i sklepy internetowe
Stolarska 15
81-173, Gdynia
tel: 509-321-201
e-mail: studioh@studioh.pl
www: https://www.studioh.pl