Promocja

Oszczędzaj z Fibaro! Zestaw inteligentnego domu dla Ciebie!

W promocyjnej cenie
5999.00 zł 4690.00 zł
Do końca promocji:
Od 07.09.2018 do 01.01.2019.

Oszczędzaj prąd i ogrzewanie! Zestaw 4×4 – sterowanie 4 strefami ogrzewania (podłogowe lub grzejniki), 4 lampami z 4 czujnikami ruchu i 4 czujnikami otwarcia okien. Całość w cenie od 4690zł netto* z montażem i uruchomieniem:

– Oszczędności rzędu 30% na ogrzewaniu i zużyciu prądu.

– Dla każdej strefy grzewczej definiujesz harmonogram ogrzewania – w każdym momencie możesz zdalnie zmienić jego parametry. Zmniejszaj moc grzania, gdy nie ma Cię w domu, jesteś w pracy czy wyjechałeś na weekend.

– Ogrzewanie wyłączy się automatycznie przy przewietrzaniu czy otwarciu drzwi balkonowych.

– Zapominasz o wyłączeniu światła? Już nie! Oświetlenie w wybranych pomieszczeniach załączy się automatycznie, gdy do nich wejdziesz i wyłączy po określonym czasie. Wychodząc z domu możesz jednym ruchem wyłączyć wszystkie lampy.

– Wyjeżdżasz? Ustaw tryb symulacji obecności domowników lub zdalnie załączaj wybrane lampy.

– A obsługa? Aplikacja mobilna na smartfon lub tablet, zaprogramowana i opisana dla danego systemu, umożliwiająca zdalne sterowanie indywidualne lub grupowe ogrzewania, oświetlenia, rolet i gniazd, informująca o temperaturze wewnętrznej i zewnętrznej, poziomie natężenia oświetlenia, wykryciu ruchu w wybranych pomieszczeniach, a nawet pozwalająca na sprawdzenie stanu systemu alarmowego, jego zdalne zazbrojenie lub rozbrojenie.

– W cenie otrzymujesz serwer główny systemu w wersji LITE, głowice sterujące zaworami, sterowniki lamp i łączników, czujniki ruchu i otwarcia okien w wybranym kolorze.

Zapraszamy!

NOREL techniczne systemy ochrony i automatyka budynkowa
Budowlanych 31
80-298, Gdańsk
tel: 602-660-880, 604-660-110, 506-660-110
e-mail: norel@norel.gda.pl
www: http://www.norel.gda.pl

Inne promocje tego organizatora

(1)