Promocja

POPRAW OWAL SWOJEJ TWARZY DZIĘKI ZABIEGOWI HIFU NA POLICZKI ORAZ LINIĘ ŻUCHWY W REWELACYJNEJ CENIE!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
1400.00 zł 1200.00 zł
Cena dotyczy jednego zabiegu
Do końca promocji:
Od 07.06.2021 do 30.06.2021.
oferta ważna do końca miesiąca

HIFU jest skrótem z języka angielskiego, który oznacza high-intensity focused ultrasound, czyli skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Jest to zabieg z zakresu medycy estetycznej, w którym wykorzystuje się ultradźwięki.
Skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej o wysokiej energii zostaje precyzyjnie skupiona na punktowym obszarze ciała. Doprowadza ona do ruchu i tarcia komórek, które przez to generują ciepło i wewnątrz tkanek dochodzi do bardzo małych poparzeń (0,5 do 1 mm). W efekcie tego pod skórą dochodzi do odbudowy i regeneracji stymulowanych przez uszkodzenia tkanek. Fale ultradźwiękowe docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu warstwa naskórkowa nie zostaje naruszona.
Zabieg HIFU jest wykonywany najczęściej na skórze twarzy i szyi. Wpływa on na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. W efekcie zabiegu HIFU skóra twarzy jest bardziej wygładzona, zagęszczona oraz poprawia się jej napięcie. Zabieg zapewnia również redukcje zmarszczek, odmłodzenie owalu twarzy, opóźnienie procesu starzenia się skóry, zmniejszenie opadających policzków oraz rozstępów i blizn.
Bezpośrednio po zabiegu można dostrzec poprawę kondycji skóry. Na pełne efekty przeprowadzonego zabiegu należy jednak poczekać do 90 dni, gdyż wtedy zakończy się pełen proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu.

W czerwcu możesz poprawić owal twarzy skupiając się na okolicy żuchwy i policzkach w atrakcyjnej cenie 1200zł zamiast 1400zł!

Anna Butowska medycyna estetyczna
Ul. Chmielna71/3
80-748, Gdańsk
(Chmielna Park, Śródmieście)
tel: 730-000-550
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl

Inne promocje tego organizatora

(3)