Promocja

Piękna opalenizna z FAKE BAKE!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
120.00 zł 85.00 zł
Cena 85zł bez peelingu, 100zł z peelingiem
Do końca promocji:
Od 04.07.2019 do 31.08.2019.
Oferta Letnia

Niedawno odkryłyśmy zabieg opalania natryskowego . Oczywiście możecie powiedzieć, że to przecież nic nowego , opalanie natryskowe jest już od wielu lat.

I tak rzeczywiście jest. Ale my postawiłyśmy na amerykańską firmę FAKE BAKE, która jest czołowym liderem na rynku ogólnoświatowym w tej branży.

Same przetestowałyśmy inne firmy i ta zdecydowanie przypadła nam do gustu.

Sam zabieg jest niezwykle szybki i prosty, nie wymaga żadnych wyrzeczeń ani długich przygotowań. A przede wszystkim nie naraża naszego zdrowia , skóry i cery na powolne niszczenie.

Wręcz przeciwnie, dzięki takim zabiegom, nasza skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona.

Jedna z rzeczy którą trzeba robić przed zabiegiem opalania jest dobre nawilżenie ciała, to samo robimy przed samym zabiegiem już w gabinecie i tak samo dbamy o naszą opaleniznę po . Czyli duża dawka składników nawilżających i odżywczych.

Same preparaty do opalania natryskowego FAKE BAKE są całkowicie naturalne i nie zawierają ani 1 % chemii. Płyny te posiadają potrójną formułę brązującą, opartą na nowoczesnej technologii, która łączy ze sobą trzy składniki naturalne, DHS (dihydroksyaceton) DMI (izasorbidymetylu) oraz Erytrulozę. Ta wyjątkowa formuła zachowuje opaleniznę na dłużej i podtrzymuje jej naturalny wygląd

Płyny opalające FB są dostępne w różnych wariantach . Preparat dobierasz do swoich potrzeb biorąc pod uwagę, rodzaj karnacji, styl życia i indywidualne potrzeby.

Opalanie natryskowe jest właściwie dla każdego i dla kobiet i dla mężczyzn . Można go nawet robić u kobiet ciężarnych . Jedynym przeciwwskazaniem jest łuszczyca.

Baltiqa Day Spa w Hotel Rezydent
pl. Konstytucji 3 Maja 3
81-717, Sopot
(Hotel Rezydent)
tel: 58 555-58-07 , 691-703-758
e-mail: rezydent@baltiqadayspa.pl
www: http://sparezydent.pl/pl/