Promocja

Piłkarska letnia półkolonia z FRAJDĄ

W promocyjnej cenie
1099.00 zł 999.00 zł
Dzieci ze szkółki Frajda Gdynia oraz uczniowie SP 43 w Gdyni - 949 zł
Do końca promocji:
Od 21.06.2018 do 30.06.2018.

10 dni pełnych wrażeń i dobrej zabawy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17. Pełne wyżywienie i moc atrakcji.

Półkolonia letnia to doskonały sposób na zapewnienie Twojemu dziecku atrakcyjnego, aktywnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji. To fachowa, kompetentna opieka połączona z aktywnością fizyczną opartą o piłkę nożną.

Ale półkolonia z Frajdą to nie tylko piłka nożna.

Oprócz treningów piłkarskich, aktywnych zajęć rekreacyjnych i dużej aktywności na świeżym powietrzu, dodajemy twórcze zajęcia rozwijające, integrujące, mobilizujące do aktywności i kreatywności, uczymy szacunku i współpracy w grupie.

W czasie treningów i wyjazdów na wycieczki trenerowi towarzyszyć będzie wykwalifikowany, równie entuzjastyczny i odpowiedzialny asystent.
Jeśli korzystamy z kąpieli w morzu, dzieje się to tylko i wyłącznie pod baczną kontrolą ratownika WOPR.
Każdy rodzic, lub prawny opiekun, który chciałby wybrać się z nami na wycieczkę będzie zawsze mile widziany!

Podczas półkolonii dzieci otrzymują całodzienne zbilansowane wyżywienie, będące pod stałą kontrolą SANEPIDu. Jest ono przygotowywane na bieżąco przez szkolną kuchnię.
W jego skład wchodzi pełnowartościowe śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, prowiant na wycieczki, dwudaniowy obiad oraz deser w postaci owoców, lub jogurtu. Przez cały dzień dzieci mają nieograniczony dostęp do wody mineralnej. Na półkolonii promujemy zdrowy model odżywiania!

Bazą naszej półkolonii jest Szkoła Podstawowa nr 43 (Zespół Szkół nr 11 w Gdyni)
Mieści się ona przy ul. Porębskiego 21 na gdyńskim Pogórzu.

Dojazd z centrum Gdyni zajmuje ok. 10-15 min. W pobliżu szkoły znajduje się również przystanek autobusowy. Z placu Kaszubskiego co 10 minut odjeżdża autobus 194, który w 20 min. dowiezie nas na miejsce.

Każdego dnia na stronie lub na naszej witrynie fb będzie pojawiać się galeria zdjęć, tak aby mogli Państwo na bieżąco obserwować szczęście swojego dziecka.

Więcej na: www.frajdagdynia.pl

Frajda - Szkółka piłkarska
Morska 79
, Gdynia
tel: 530-338-331
e-mail: przyborinho@gmail.com
www: http://www.frajdagdynia.pl