Promocja

Powiększanie ust - w pakiecie taniej!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
2000.00 zł 1250.00 zł
Do końca promocji:
Od 18.10.2018 do 30.09.2019.

Laguna Estetica to klinika medycyny estetycznej, w której wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy dermatologów.

Proponujemy Państwu zabiegi korekcji kształtu ust połączone z zabiegami laserem Harmony XL Pro lub urządzeniem Accent Ultra.

Usta są najważniejszą częścią twarzy, a ich kształt decyduje o jej ogólnym wyglądzie i charakterze. Opadające kąciki ust sprawiają, że wyglądamy starzej i smutniej, natomiast pełne i jędrne usta odmładzają nas. Laguna Estetica oferuje w pełni bezpieczne zabiegi upiększające usta i ich okolice, tak aby przywrócić swoim pacjentom naturalne piękno. Wykonywane są one przez profesjonalistów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i sprawdzonych preparatów. Daje to gwarancję najlepszych i długotrwałych efektów. Zabieg polega na wstrzykiwaniu naturalnego wypełniacza, który stale występuje w naszym ludzkim ciele. Przed zabiegiem można zastosować miejscowe znieczulenie lub użyć specjalnego kremu, który zminimalizuje ból. Zabieg trwa kilkanaście minut, a efekt utrzymuje się ok. 12 miesięcy – po tym czasie preparat zostaje całkowicie wchłonięty.

Laser Harmony XL PRO
To urządzenie, które kompleksowo regeneruje skórę. Zabiegi za pomocą lasera są całkowicie bezbolesne, a wczesne efekty działania widać już po pierwszym zabiegu. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta dobierana jest specjalna końcówka do zabiegów. Laser Harmony XL Pro stosuje się do: odmładzania skóry, redukcji blizn, liftingu skóry, fotoodmładzania oraz usuwania przebarwień

Fala radiowa Accent Ultra - redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry.
Urządzenie Alma Accent Ultra to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Głowica, która emituje falę radiową (RF), wykonuje jednocześnie drenaż limfatyczny, efektywnie i w krótkim czasie redukuje luźną skórę i cellulit. Technologia fal radiowych przyspiesza metabolizm obszaru zabiegowego, stymuluje lepsze ukrwienie i odżywienie i zmniejsza zawartość tkanki tłuszczowej. Ponadto RF skraca włókna kolagenowe do ich pierwotnej długości i powoduje powstawanie nowych włókien, co znacznie poprawia zagęszczenie i jędrność skóry. Zabiegi mogą być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała z uwzględnieniem szyi, brzucha, ud czy pośladków. W trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie komfortowe ciepło i zauważalne zaczerwienienie skóry.

Teraz cena pakietów:
Korekcja kształtu ust + zabieg Harmony XL Pro
Korekcja kształtu ust + zabieg Accent Ultra
Wynosi 1250 zł (zamiast 2000 zł).

Laguna Estética
pl. Kaszubski 1
81-350, Gdynia
tel: 724-707-000
e-mail: kontakt@lagunaestetica.pl
www: http://www.lagunaestetica.pl/

Inne promocje tego organizatora

(1)