Promocja

Promocje na Styczeń dr Anna Butowska!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
1200.00 zł 700.00 zł
kolagenowe odmładzanie
Do końca promocji:
Od 01.01.2019 do 31.01.2019.

Oferta specjalna Styczeń 2019!

Alternatywa dla skalpela do bezoperacyjnego liftingu czyli nici Barb 4D teraz w cenie 1400zł (3 nici na każdą stronę) zamiast 1800zł.
Efekt tego zabiegu to autentyczny V-lifting– widoczne uniesienie rysów twarzy. Siła wchłanialnych nici Barb 4D tkwi w ich budowie. Do tej pory najmocniejsze nici liftingujące miały mikroskopijne haczyki ułożone z jednej strony. W Barb 4D mikro-zaczepy otaczają nić ze wszystkich stron i to w dodatku w dwóch kierunkach (stąd w nazwie nawiązanie do czterech wymiarów – 4D). Sama nić jest też dużo grubsza, dzięki czemu jest w stanie dobrze utrzymać i unieść zwiotczałą skórę. Efekt utrzymuje się od 12- 24 miesięcy.

Zapraszamy na zabieg regenerujący włosy dr.Cyj teraz w cenie 590zł zamiast 650zł.
Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg polega na podaniu w owłosioną skurę głowy depozytów dr.CYJ- czyli mieszanki 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Hydro-soft-lifting dzięki preparatom włoskim NEAUVIA teraz w cenie 1800zł zamiast 2400zł.
Soft- lifting to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek, pozwala zapobiegać powstawaniu zmarszczek, podnosi owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego pod i śródskórnie. Linie podania leżą wzdłuż kierunku działania mięśni mimicznych, co pozwala zapobiegać tworzeniu się zmarszczek oraz modelować spłaszczone i zapadnięte okolice twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego jednocześnie poprawia się nawodnienie tkanek, co prowadzi do poprawy ich metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu. Jest to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, „unoszenia” skóry, umożliwiająca uzyskanie efektu chirurgicznego liftingu skóry przy zachowaniu indywidualnych cech twarzy. Dodatkowo podczas tego liftingu podawany jest w głąb skóry nieusieciowany kwas hialuronowy z hydroksyapatytem wapnia, oraz aminokwasami glicyną i proliną – Hydro Deluxe w celu nawilżenia skóry. Podczas tego zabiegu wykorzystujemy 2ml gęstego kwasu hialuronowego Neauvia Intense oraz 2,5ml nieusieciowanego kwasu Hydro Deluxe.

Anna Butowska medycyna estetyczna
al. Grunwaldzka 492/1
80-309, Gdańsk
(Oliwa, naprzeciwko salonu Mercedes Benz)
tel: 796-967-102 rejestracja, 730-000-550 lek.med.estet
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl