Promocja

Promocje na październik dr Anna Butowska!

kategorie: Zdrowie , Uroda
W promocyjnej cenie
950.00 zł 800.00 zł
Do końca promocji:
Od 01.10.2018 do 31.10.2018.

DERMAPEN i peeling PQ-AGE połączenie tych dwóch zabiegów to strzał w dziesiątkę o tej porze roku! Teraz w cenie 600zł zamiast 800zł.
Jeśli macie problem z szarą, ziemistą skórą po okresie letnim, przebarwienia po słoneczne, czy rozszerzone pory, to idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy będzie siła DERMAPENA i peelingu PQ-AGE.
DERMAPEN to zabieg polegający na mikrouszkodzeniach skóry, co powoduje stymulację komórek do produkcji nowego kolagenu, zwęża rozszerzone pory, spłyca drobne zmarszczki, skóra staje się promienna i gładka.
PQ-AGE to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry, zwany również „nową skórą”.
Ten zabieg to skuteczna metoda w walce z przebarwieniami, bliznami, trądzikiem, zaskórnikami, zmarszczkami. To sposób na piękną , promienną i odmłodzoną skórę przez cały rok!

Zapraszamy na kolagenowe odmładzanie, teraz w cenie 700zł zamiast 1200zł.
Z wiekiem nasza skóra traci zarówno kwas hialuronowy jak i kolagen. Kolagenowe odmładzanie,to przełomowa terapia przeciwstarzeniowa w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Zabieg polega na śródskórnym podaniu atelokolagenu typu I. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym do młodszego wyglądu.
Sugerowane jest wykonanie serii 4-5 zabiegów. Przy zakupie pakietu 4 zabiegów cena 2400zł.

Nadeszła jesień- FRAXEL- zaczynamy.
Laseroterapia frakcyjna to stymulacja włókien kolagenowych do przebudowy, a tym samym rewitalizacji (odmłodzenia) skóry. Pobudzenie następuje poprzez wykonywanie tysięcy mikrodziurek w skórze, odparowania ich z pozostawieniem wokół zdrowej nieuszkodzonej tkanki. W miejscu tych odparowanych mikrokolumn wytwarza się zdrowa skóra wypełniająca te ubytki. Laser frakcyjny (fraxel) dociera do głębokich warstw skóry, stymulując ją na całej jej grubości. Dzięki dużej szybkości impulsów czas trwania zabiegu wynosi od kilku do kilkunastu minut. Przebudowa kolagenu w skórze trwa długo po zabiegu (nawet do 12 miesięcy).
twarz bez powiek 850zł zamiast 1300zł plus maska nawilżająca po zabiegu gratis!
twarz z powiekami 900zł zamiast 1400zł plus maska nawilżająca po zabiegu gratis!
szyja 600zł zamiast 800zł
dekolt 850zł zamiast 1300zł
twarz plus szyja 1300zł zamiast 2100zł
twarz plus szyja plus dekolt 1950zł zamiast 3400zł

Hydro-soft-lifting dzięki preparatom włoskim NEAUVIA teraz w cenie 1950zł zamiast 2400zł.
Soft- lifting to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek, pozwala zapobiegać powstawaniu zmarszczek, podnosi owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego pod i śródskórnie. Linie podania leżą wzdłuż kierunku działania mięśni mimicznych, co pozwala zapobiegać tworzeniu się zmarszczek oraz modelować spłaszczone i zapadnięte okolice twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego jednocześnie poprawia się nawodnienie tkanek, co prowadzi do poprawy ich metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu. Jest to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, „unoszenia” skóry, umożliwiająca uzyskanie efektu chirurgicznego liftingu skóry przy zachowaniu indywidualnych cech twarzy. Dodatkowo podczas tego liftingu podawany jest w głąb skóry nieusieciowany kwas hialuronowy z hydroksyapatytem wapnia, oraz aminokwasami glicyną i proliną – Hydro Deluxe w celu nawilżenia skóry. Podczas tego zabiegu wykorzystujemy 2ml gęstego kwasu hialuronowego Neauvia Intense oraz 2,5ml nieusieciowanego kwasu Hydro Deluxe.

http://www.medestetycznabutowska.pl/
telefon do kliniki: 796 967 102

Anna Butowska medycyna estetyczna
al. Grunwaldzka 492/1
80-309, Gdańsk
(Oliwa, naprzeciwko salonu Mercedes Benz)
tel: 796-967-102 rejestracja, 730-000-550 lek.med.estet
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl