Promocja

Radiofrekwecja mikroigłowa na twarz – zapisz się na zabieg, a hydropeeling otrzymasz w prezencie!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
1150.00 zł 900.00 zł
Cena dotyczy jednego zabiegu
Do końca promocji:
Od 03.01.2022 do 31.01.2022.
oferta ważna do końca miesiąca

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda łącząca w sobie dwa zabiegi. Podczas zabiegu specjalna głowica w jednym czasie nakłuwa skórę przy pomocy mikroigieł oraz generuje fale radiowe skierowane w kierunku miejsca nakłucia. Igły mogą docierać na różne głębokości nawet do 3,5 mm wgłąb skóry właściwej stymulując głębokie warstwy skóry właściwej, ale także płytsze zmiany i nierówności na poziomie naskórka. Mikronakłucia działają jak drobne zranienia, które mobilizują skórę do regeneracji. Fale radiowe podgrzewają ją, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych (natychmiastowy efekt naprężenia skóry) oraz bodziec rozpoczynający proces wytwarzania nowych włókien.

Przed zabiegiem RF mikroigłowa warto dogłębnie oczyścić skórę i pory z zanieczyszczeń. Najlepszym rozwiązaniem jest pierwszy etap oczyszczania wodorowego czyli hydropeeling. Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany pod wysokiem ciśnieniem wody. Pozwala on osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Tylko w styczniu zapisując się na zabieg RF mikroigłowej na twarz- zabieg oczyszczania skóry hydropeeling otrzymasz w prezencie!

Zabieg wykonuje kosmetolog Marta.

Anna Butowska medycyna estetyczna
Ul. Chmielna71/3
80-748, Gdańsk
(Chmielna Park, Śródmieście)
tel: 730-000-550
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl

Inne promocje tego organizatora

(3)