Promocja

Rewelacyjny zabieg na uniesienie owalu twarzy! Zabieg HIFU + lifting hialuronowy 2ml kwasu hialuronowego + 2ml witamin w świetnej cenie!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
3300.00 zł 2800.00 zł
Cena dotyczy jednego zabiegu
Do końca promocji:
Od 03.01.2022 do 31.01.2022.

Zabieg liftingujący HIFU nazwany jest od technologii która jest wykorzystywana podczas tego zabiegu (high intensity focused ultrasound), czyli sfokusowana fala ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, tj. skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku wybiórczego podgrzania, tkanki mają tendencję do obkurczania się, dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu. Zabieg liftingujący HIFU przeznaczony jest dla pacjentów mających problem utraty jędrności skóry twarzy i ciała.

Po zabiegu HIFU na linię żuchwy oraz policzki, Doktor podaje kaniulą 2 ml usieciowanego kwasu hialuronowego Croma Saypha Filller plus koktajl witaminowy z kwasem hialuronowym, który łącznie daje nam 4ml preparatu świetnie modelując owal twarzy bez siniaków!

W ofercie specjalnej stycznia zabieg łączony na twarz HIFU na policzki oraz linię żuchwy + 2ml kwasu hialuronowego + 2ml witamin z kwasem hialuronowym w rewelacyjnej cenie 2800zł zamiast 3300zł!

Zabieg wykonuje dr Anna Butowska.

Anna Butowska medycyna estetyczna
Ul. Chmielna71/3
80-748, Gdańsk
(Chmielna Park, Śródmieście)
tel: 730-000-550
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl

Inne promocje tego organizatora

(3)