Promocja

Rewitalizacja dekoltu jakiej jeszcze nie było! 20 ZAGĘSZCZAJĄCYCH NICI PDO NA DEKOLT + 5ML KOLAGENU NA DEKOLT W REWELACYJNEJ CENIE!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
2400.00 zł 2000.00 zł
Cena dotyczy jednego zabiegu
Do końca promocji:
Od 03.01.2022 do 31.01.2022.

Dekolt to jedno z najwrażliwszych miejsc na kobiecym ciele. W obszarze tym znajduje się niewielka ilość gruczołów łojowych, przez co skóra dekoltu bardzo łatwo traci nawilżenie. W wyniku tego szybko ulega przesuszeniu, staje się mniej elastyczna i napięta – w jej obrębie mogą pojawić się nieestetyczne zmarszczki i braki objętościowe.

Innymi czynnikami, które sprzyjają utracie jędrności skóry na dekolcie, są przede wszystkich nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV oraz niezdrowy styl życia, w tym nałogi i używki takie jak palenie papierosów. Dodatkowo pionowe zmarszczki na dekolcie to często efekt spania na boku.

Nici zagęszczające PDO wprowadza się pod skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły. Stymulują proces powstawania kolagenu w skórze, który odpowiedzialny jest za jej napięcie i jędrność, a także pobudzają produkcję elastyny, dzięki której tkanka jest sprężysta i elastyczna. Oddziaływanie polidioksanonu wspiera również syntezę kwasu hialuronowego, co podnosi poziom nawilżenia skóry i nadaje jej blasku. Zabieg jest mało inwazyjny, krótki, najczęściej wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Efektami zabiegu są: zagęszczenie, ujędrnienie i odmłodzenie skóry oraz wygładzenie zmarszczek.

Dodatkowo do zabiegu nici na dekolt podajemy kolagen – przeznaczony do regeneracji i odbudowy tkanki skórnej. To innowacyjny preparat, który pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu zagęszczającego tkanki. Kolagen to prawdziwy przełom w terapii anti-aging.

Tylko w styczniu zabieg na dekolt 20 nici PDO + kolagen aż 5ml preparatu w rewelacyjnej cenie 2000zł zamiast 2400zł!

Zabieg wykonuje dr Anna Butowska.

Anna Butowska medycyna estetyczna
Ul. Chmielna71/3
80-748, Gdańsk
(Chmielna Park, Śródmieście)
tel: 730-000-550
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl

Inne promocje tego organizatora

(3)