Promocja

TRAKCJA KRĘGOSŁUPA - SPECJALISTYCZNA REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA

Kategoria: Zdrowie
W promocyjnej cenie
100.00 zł 70.00 zł
Do końca promocji:
Od 07.12.2020 do 31.01.2021.
SPECJALISTYCZNA REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA NA STOLE TRAKCYJNYM 3D

SPECJALISTYCZNA REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA Z ZASTOSOWANIEM NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO STEROWANEGO KOMPUTEROWO STOŁU TRAKCYJNEGO 3D

Ponad 95% chorób kręgosłupa da się skutecznie wyleczyć bez konieczności przeprowadzenia operacji. Nasza klinika wykorzystuje najnowocześniejszy dostępny sprzęt rehabilitacyjny oraz najskuteczniejsze metody rehabilitacji kręgosłupa co skutkuje trwałą, skuteczną i bezpieczną rehabilitację kręgosłupa.

Posiadamy najnowocześniejszy sterowany komputerowo stół trakcyjny 3d Platinium który pozwala na wykonanie trakcji statycznej, harmonicznej oraz skokowej.

Stół trakcyjny jest urządzeniem , które w kontrolowany sposób, pozwala przeprowadzać elongacje kręgosłupa. Zabiegi przeprowadza się głównie na odcinku lędźwiowym i szyjnym.

Zabieg na stole trakcyjnym pozwala zlikwidować uciski wynikające między innymi z deformacji dysków, stanów zapalnych, choroby zwyrodnieniowej. Usunięcie ich prowadzi do rozluźnienia mięśni przykręgosłupowych i przerwaniu w ten sposób błędnego koła: ucisk na nerw — napięcie mięśni — ucisk na nerw itd. Rozciągnięcie stawów kręgosłupa umożliwia również dopływ substancji odżywczych do przestrzeni międzytkankowych oraz odprowadzenie z nich produktów przemiany materii.

Przywrócenie cyrkulacji płynów ustrojowych powoduje likwidację stanu zapalnego. Długotrwałe uciśnięcie dysku, może być powodem kalcyfikacji kręgów i pojawiania się na nich narośli. Skutecznym sposobem na uniknięcie tych problemów jest umiejętne przeprowadzenie zabiegu trakcji.

Osso Klinika Rehabilitacji i Fizjoterapii
Armii Krajowej 38-42
81-366, Gdynia
tel: 536-000-535, 535-045-195
e-mail: kozikowska.rehabilitacja@gmail.com
www: https://klinikaosso.business.site/

Inne promocje tego organizatora

(1)