Promocja

Wycena usługi ozonowania i dojazd GRATIS!

kategorie: Inne , Usługi
Gratis
Darmowa wycena i dojazd na terenie Trójmiasta GRATIS!!!
Do końca promocji:
Od 28.03.2020 do 31.12.2020.

Czas ozonowania, ilość i wydajność generatorów to podstawowe parametry, które mają wpływ na wycenę zlecenia. Są one zależne od rodzaju zlecenia, kubatury i innych czynników. Nie ma dwóch takich samych zleceń, każde jest wyjątkowe i specyficzne.

Parametry zlecenia określamy na podstawie wiedzy wyniesionej ze szkoleń i doświadczenia, które nabyliśmy dzięki licznym realizacjom wykonanym w zróżnicowanych warunkach. Ozonowaliśmy wiele przytulnych mieszkań, przedszkola, hale, a także bardziej wymagające obiekty np. okręt Marynarki Wojennej, kino w remoncie, Teatr Muzyczny, czy klatkę 10-piętrowego bloku.

Do kubatury pomieszczeń dobieramy ilość ozonatorów. Instalujemy generatory o wydajności od 9 do 40 gramów ozonu na godzinę. W realizacjach, w których instalujemy generatory o wydajności 100 g ozonu i większej, oferta cenowa wynika z dużej kubatury.

Mając na uwadze czas pracy wielu firm i instytucji, który uniemożliwia przeprowadzenie zabiegu ozonowania w godzinach dziennych, oferujemy swoje usługi także w czasie nocnym oraz w niedziele i święta.

Ozon Piorun - ozonowanie mieszkań, przedszkoli, siłowni,hoteli, gabinetów,pojazdów i chłodni
Marynarki Polskiej 75
80-557, Gdańsk
(Trójmiasto i okolice, dojazd w każde inne miejsce w Polsce)
tel: 691-999-235, 691-999-235
e-mail: biuro@ozonpiorun.pl
www: https://ozonpiorun.pl/

Inne promocje tego organizatora

(1)