Promocja

Zabieg INTRACEUTICALS+ peeling kawitacyjny GRATIS!

kategorie: Usługi , Zdrowie , Uroda
Gratis
Peeling kawiatacyjny GRATIS
Do końca promocji:
Od 12.09.2018 do 31.12.2018.

Infuzja Intraceuticals to bezinwazyjna i przyjemna metoda odmładzania skóry,
która wykorzystuje technologię hiperbarycznego tlenu.
Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system – Infuzję Intraceuticals™ bazującą na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Preparat w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i wypełnia zmarszczki.

Zabieg Intraceuticals wykorzystując zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty.

Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.

Efekty zabiegu:
długotrwałe nawilżenie skóry
wypełnienie drobnych zmarszczek
wygładzenie okolic oczu i ust
poprawa napięcia i wygładzenie skóry
poprawa i wyrównanie kolorytu skóry
uzyskanie zdrowego i promiennego wyglądu

Instytut Urody POR FAVOR Ewa Wenta-Januszkiewicz
Mariana Hemara 15/U2
80-280, Gdańsk
tel: 577-907-607
e-mail: InstytutUrody@porfavor.com.pl
www: http://www.porfavor.com.pl