Promocja

Zabieg z użyciem Nici PDO + krem o wartości 300 zł GRATIS!

Kategoria: Uroda
W promocyjnej cenie
2500.00 zł 2200.00 zł
Cena dotyczy jednego zabiegu
Do końca promocji:
Od 01.09.2021 do 30.09.2021.

Zastosowanie nici na uniesienie brwi, przynosi spektakularne efekty. Uniesienie brwi skutkuje również uniesieniem opadającej powieki, oko się bardziej ‘otwiera’ bez ingerencji skalpela.

Zabieg z użyciem nici liftingujących z haczykami jest przeznaczony dla osób powyżej 30. roku życia, pragnących poddać się nieinwazyjnemu liftingowi twarzy, m.in. poprawie owalu twarzy, podniesieniu podbródka, brwi, zmianie konturu linii policzków i żuchwy. Przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym procedura jest prosta, bezpieczna i trwa zwykle od 30 do 60 minut. Wprowadzona podskórnie nić jest niewidoczna i niewyczuwalna w dotyku. Zabieg nie pozostawia blizn, ale możliwe jest wystąpienie przejściowego opuchnięcia i zaczerwienienia skóry.

Po mniej więcej 2 tygodniach od implantacji rozpoczyna się trwający około roku proces biodegradacji (stopniowego rozkładu) polidoksanonu, z którego wykonane są nici. Powoduje on biostymulację skóry i pobudzenie jej do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Zwiększa się także ilość zawartego w skórze naturalnego kwasu hialuronowego, mającego silne właściwości nawilżające i wiążące cząsteczki wody. W efekcie wzrasta napięcie i poprawia się jędrność skóry. Efekty te utrzymują się nawet przez 2 lata.

Zapisując się na zabieg uniesienia brwi nićmi z haczykami we wrześniu otrzymasz krem o wartości 300złotych w prezencie!

Anna Butowska medycyna estetyczna
Ul. Chmielna71/3
80-748, Gdańsk
(Chmielna Park, Śródmieście)
tel: 730-000-550
e-mail: estetycznabutowska@gmail.com
www: http://www.medestetycznabutowska.pl

Inne promocje tego organizatora

(2)